Kategorie
VI I.K.O. Matsushima Polish Open Kyokushin Tournament Wasilków 19.11.2022
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K
Pokaż tylko zawodników z klubu
i ich numery walk na matach
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
Kumite
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kijas Karolina | Kyokushin Team Wasilków |
2. | Aronowicz Maja | Kyokushin Team Wasilków |
3. | Borkowska Oliwia | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
4. | Lieģe Katalina | Latvian National Team |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Brodowska Maja | KSW Bushi |
2. | Kamińska Maja | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
3. | Klevanets Anastasiia | Koretsk DYSSZ |
4. | Malyna Oleksandra | UKKA |
5. | Trochimiak Izabella | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
6. | Belavina Milana | Latvian National Team |
7. | Łopato Zuzanna | Kyokushin Team Wasilków |
8. | Rębowska Julia | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
9. | Stefanowicz Zuzanna | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Andriushchenko Sofiia | KSW Bushi |
2. | Sieradzka Amelia | KSW Bushi |
3. | Kanoza Nikola | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Dubrovskis Mikaels | Latvian National Team |
2. | Justovičs Kirills | Latvian National Team |
3. | Krysztofik Miłosz | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
4. | Lankovskis Reinis | Latvian National Team |
5. | Pietrusewicz Eryk | SCK BIAŁYSTOK |
6. | Sieniuta Aleksander | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
7. | Stakhiuk Ivan | Koretsk DYSSZ |
8. | Gabrens Dominiks | Latvian National Team |
9. | Liepiņš Jēkabs | Latvian National Team |
10. | Jóźwicki Bartosz | SCK BIAŁYSTOK |
11. | Kondratov Artem | UKKA |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Bilyk Ivan | Shinjitsu |
2. | Bukowski Martin | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
3. | Gutowski Alan | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
4. | Księżopolski Michał | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
5. | Lewandowski Adam | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
6. | Milewski Cyprian | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
7. | Scalese Gabriel | KSW Bushi |
8. | Sienkiewcz Stanisław | Kyokushin Team Wasilków |
9. | Suchocki Filip | Kyokushin Team Wasilków |
10. | Verevkin Dmitrii | KSW Bushi |
11. | Arciszewski Leon Grzegorz | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
12. | Demediuk Nazar | Koretsk DYSSZ |
13. | Korniichuk Nazar | Koretsk DYSSZ |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Chiliński Tomasz | Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki |
2. | Nazarov Dmitri | S. K. Torna-do |
3. | Siejka Antoni | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
4. | Pashko Tymofii | Shinjitsu |
5. | Marchuk Hlieb | Koretsk DYSSZ |
6. | Zaniewski Patryk | Kyokushin Team Wasilków |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Urbanovičs Dainis | Latvian National Team |
2. | Walendzik Konrad | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
3. | Chrzanowski Aleks | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
4. | Ekiert Dominik | Kyokushin Team Wasilków |
5. | Kozikowski Szymon | SCK BIAŁYSTOK |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kasian Illia | UKKA |
2. | Jóźwicki Michał | SCK BIAŁYSTOK |
3. | Skiepko Szymon | Kyokushin Team Wasilków |
4. | Zieliński Marek | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Szawarejko Oliwier | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |
2. | Gontarczyk Jan | SCK BIAŁYSTOK |
3. | Cymerman Damian | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Shumkouski Kanstantsin | Sportowcy pod kierownictwem Bran-Chiefa Zhak Eduarda |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Doronin Serhii | UKKA |
2. | Kalwajtys Krystian | Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski |